Завантажую...

Вакансії

Запрошуємо до нашої агенції inFocus

Якщо ви маєте досвід у продажу нерухомості, або тільки бажаєте почати нову кар’єру у цьому напрямку, ви зайшли у правильне місце.

Наша агенція нерухомості постійно розвивається, а тому, нам завжди потрібні нові співробітники. Вам не обов’язково бути професіоналом в області нерухомості, щоб працювати у нас. Достатньо бути активною, та енергійною людиною, вміти знаходити спільну мову з людьми, та володіти навичками роботи на комп’ютері — тоді ви легко можете стати одним з нас.

Ми вже доволі давно займаємося нерухомістю у Львові, в нас є велика база клієнтів. Працюючи з нами ви можете бути впевнені в тому, що ми будемо навчати вас у процесі роботи, якщо ви тільки починаєте свій шлях у сфері нерухомості. Ви також отримаєте гідну заробітну плату, за результатами продажів, та можете бути впевненим, що найбільш активні робітники завжди отримують підвищення.

Працюючи з нами ви обираєте стабільність. Наші професіонали — ті, хто працює на ринку нерухомості вже не перший рік, завжди з радістю поділяться з вами своїм досвідом.

Агенція нерухомості inFocus цінить своїх співробітників. Ми сподіваємося, що ви зробите правильний вибір, та оберете нашу компанію, щоб стати справжнім професіоналом.

Агенція нерухомості inFocus